Відгук від товариства "Горобина"

Товариство «Горобина» є головним виробником лікеро-горілчаної продукції в Сумській області. Воно постійно домагається того, щоб продукція була найвищої якості. Тут використовують у складі напоїв лише екологічно чисті, натуральні компоненти. З автоматизованих ліній сходить близько 40 видів лікеро-горілчаних виробів. Третина з них є новинками виробництва 2011 року. Незабаром буде запущено нову торгову марку «Sumska Gorobina». Перші вироби марки – «Сумська горобинова» і бальзам «Суми» уже розливається в абсолютно нові пляшки і незабаром з’являться на прилавках сумських магазинів.

Оновлене осучаснене виробництво не цурається застосовувати у своїй діяльності всілякі новинки. Про одну з них розповів головний інженер товариства Олександр Іванович Котенко:

- Серед багатьох видів продукції виробляємо квас. Орендарі, вони продавці, висловили побажання, аби ми надали можливість реалізувати цей смачний напій у меншій тарі. Мовляв, традиційні 850-літрові бочки досить габаритні, щоб за один день продавати весь напій. Залишки ж його на другий день уже не відповідають якості, на яку сподівається споживач. Зокрема, з рідини випаровується вуглекислий газ, що робить її несмачною.

Ми ж ввесь час проїжджаємо по вул. Харківська і бачили там на майданчику досить привабливі бочки та баки. Виникла потреба – туди завітали. Виявилося, що за безготівковий рахунок бочки можна придбати на Білопільському шляху. Купили близько сорока 100-літрових бочок/ Закріпили їх у спеціальних рамках, зробили термоізоляцію, обшили металом ы віддали орендарям реалізувати квас. Задоволені. Бочки компактні, екологічно чисті, добре миються. Споживачі щодня отримували смачний свіжий квас.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак