Відгук від компанії "Кусум-фарм"

Товариство «Кусум–фарм» - це сучасне підприємство з виробництва лікувальних засобів. Як це кардіологічні гастроентерологічні, протизапальні, жарознижувальні та інші препарати, що, зокрема, застосовуються в педіатричній практиці. На сьогодні офіційно зареєстровано 24 препарати «Кусум–фарм». На новому виробництві вишукують все, що може що може зробити його діяльність ще ефективнішою. Не минули представники «Кусум – фарм» й виставкового майданчика по вул. Харківська. Придбані ємкості зайняли свою відповідну нішу. Ось що розповів заступник директора ТОВ «Кусум – фарм» Ю.О.Мазін:

Шість разів, розпочинаючи з 2009 року, купували ємкості різних обсягів для застосування на виробництві Це 100-, 500-, і 750- літрові вертикальні баки та тритисячні горизонтальні овальні бочки. Сполучили їх з системами очистки води. Завдяки такій «конструкції» на вказані системи безперебійно подається вода для виконання необхідних технічних операцій. Пластикові ємкості – зручні, не ржавіють (отож, вода чиста), естетично привабливі.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак