Відгук від компанії "Будмашсервiс"

Познайомившись з будівельниками товариства «Будмашсервіс», що розташоване на вул. Харківська, відзначила, що й тут із задоволенням використовують пластикову продукцію. Свій відгук про неї висловив представник «Будмашсервісу».

Ми знаходимося неподалік виставкового майданчика з пластиковою продукцією. Виникла свого часу проблема. Будуємо за замовленням все, що хто забажає. Маємо досить багато пропозицій. І при цьому мали перебої із забезпеченням нашого виробництва водою. Причина у тому що через відсутність належного тиску у міському водогоні насос не качав воду. Придбали собі дві двохкубові пластикові бочки, приєднали до водогону. Маємо тепер щодня 4 куби води в запасі. А при гострій необхідності насос італійського виробництва досить швидко перекачує її. Зручна, легка, чиста тара стала для нас справжньою знахідкою.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак