Відгук від Підліснівської філії ПрАТ "Райз-Максимко"

Підліснівська філія ПрАТ «Райз-Максимко» - одне з сучасних високорозвинених агроформувань. На основі новітніх технологій тут вирощують високі урожаї сільськогосподарських культур, обробляючи близько 16 тисяч гектарів землі.

Ефективно займаються й тваринництвом. За словами зоотехніка господарства Г.В.Підопригори, тут утримують близько 2 тисяч голів худоби, з них – 900 дійних корів. Від корови тут надоюють нині щодоби близько 9 кілограмів молока.

У господарстві прагнуть до всього нового, більш практичного. Як розповів зоотехнік – селекціонер Північного регіонального управління ПрАТ «Райз–Максимко» Сергій Валерійович, вони придбали на виставковому майданчику, що по Білопільському шляху, пластикову продукцію:

- На більшості молочнотоварних ферм у нас діють сучасні молокопроводи. А от на фермах №5 та №6 у літніх таборах застосовували пластикові 40-літрові бідони. Переконалися, що вони набагато практичніше, ніж ті, які були у застосуванні раніше. Бідони значно легші, екологічно чисті, їх можна легко вимити. Та й привабливі. Здається, у такій тарі і молоко смачніше. До всього - ціна прийнятна, що важливо за нинішніх часів, коли необхідно вміти економити кошти.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак