Рослинна пластмаса стає реальністю

П'ять провідних американських корпорацій - «Кока-кола», «Форд», «Хайнц», «Найк» і «Проктер енд Гембл» оголосили про створення спільної робочої групи з розробки нового виду пластмаси виключно з рослинної сировини.

Очікується, що виробництво рослинного пластика буде обходитися значно дешевше, ніж пластика з нафти. При цьому новий матеріал буде безпечний для навколишнього середовища як на стадії виробництва, так і після використання завдяки швидкому розкладанню.

Сьогодні практично вся пластмаса виробляється з нафти, запаси якої виснажуються. При цьому на розкладання традиційного пластику в природних умовах йде від 100 до 200 років, що завдає значної шкоди навколишньому середовищу, зазначає радіо Маяк з посиланням на ІТАР ТАРС.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак