Способи виробництва поліетилену

Поліетилен — найдешевший неполярний синтетичний полімер з класу поліолефінів, що представляє тверду білу речовину з сіруватим відтінком.

Подробнее...

Монтаж пластикових баків у ґрунт

Для зручності експлуатації або ж з санітарних міркувань пластикові баки на дачних ділянках або ж на території приватних житлових будинків можуть встановлюватися в ґрунті. Як виконується монтаж пластикових баків в ґрунт?

При монтажі пластикових ємностей в ґрунт необхідно дотримуватися таких умов.

Подробнее...

Міфи про септики

У останні роки пластикові септики набирають все більшої популярності, відповідно, про них ведеться все більше розмов, іноді за справою, іноді - ні. Давайте ж розберемо найпопулярніші міфи.

Подробнее...

Баки для води на дачі

Якщо у вас на дачі немає води і ніде поблизу не прокладено магістральний водопровід, де її можна було б набрати, значить, ви змушені при кожній поїздці на дачу брати з собою пластикові пляшки, каністри та іншу переносну тару для транспортування води. Цього можна уникнути, якщо вчасно встановити на дачній ділянці пластикові баки для води, ціна яких не дуже велика у порівнянні з тими вигодами, які ви отримаєте із їх установкою.

Подробнее...

Метод ротаційного формування

Процес виробництва методом ротаційного формування ділиться на три етапи. На першому етапі форма розміщується на ротоформовочной машині, в неї закладається точно виміряний кількість сировини, після чого форма подається в піч, де вона обертається в двох площинах. Розплавляючись, поліетилен покриває внутрішню поверхню форми рівним шаром.

Подробнее...

Як очистити септик

Пластикові септики дозволяють облаштувати на дачній ділянці або в заміському будинку всі необхідні зручності: душ, туалет. Стічні води будуть надійно ізольовані, не доставляючи вам ніяких незручностей. Правда, септик не може нескінченно накопичувати стоки, а тому рано чи пізно виникає питання його правильної очищення. Як же чиститься септик?

Подробнее...

Ємності для душа

Літній душ є одним з найобов'язковіших елементів кожної дачної ділянки або заміського будинку, тому купити бак для душа з пластика, що відрізняється своєю високою якістю і необхідними розмірами - досить складне, але відповідальне завдання для кожного любителя заміського життя. Пластикові ємності для душа дозволяють після спекотного літнього дня освіжитися під струменем холодної води, а також прийняти улюблені водні процедури, і ні в чому не поступаються за своїм комфортом повноцінній ванній кімнаті, розташованій в міській квартирі.

Подробнее...

Пластикові септики

Пластикові септики для дачі і заміського будинку сьогодні є однією з головних складових будь-якої автономної каналізаційної системи, дозволяючи здійснювати якісну попередню очистку стічних вод. Вони здатні істотно зменшити ступінь забруднення стічних і побутових вод, забезпечуючи споживача чистою і придатною для користування питною водою.

Подробнее...

Таблиця стійкості поліетилена

Поліетилен стійкий до органічних і неорганічних кислот, лугів, розчинами солей, спиртовмісних продуктів, мінеральних і органічних масел. Як і поліпропілен, поліетилен не стійкий при контакті з сильними неорганічними окислювачами (HNO3, H2SO4), галогенами. В принципі хімічна стійкість поліетилену в тому ж температурному діапазоні схожа зі стійкістю поліпропілену.

Подробнее...

Пластикові баки для води

Сьогодні пластикові баки отримують найширше застосування. Найчастіше вони використовуються для накопичення, зберігання та транспортування води, а також інших харчових і нехарчових рідин. Також пластикові баки можуть бути використані для влаштування систем автономної каналізації, для влаштування літнього душа тощо.

Подробнее...

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак