Баки для води на дачі

Якщо у вас на дачі немає води і ніде поблизу не прокладено магістральний водопровід, де її можна було б набрати, значить, ви змушені при кожній поїздці на дачу брати з собою пластикові пляшки, каністри та іншу переносну тару для транспортування води. Цього можна уникнути, якщо вчасно встановити на дачній ділянці пластикові баки для води, ціна яких не дуже велика у порівнянні з тими вигодами, які ви отримаєте із їх установкою.

Можна встановити і металеві ємності для зберігання запасів води, але тут є певний ризик: метал піддається атмосферних впливів, корозії і на нього постійно полюють збирачі металобрухту. Тому небезпечно залишати ємності з металу надовго без нагляду під відкритим небом. Нелегко також доставити металевий бак для води на дачу, бо метал важкий і вимагає спеціального транспорту для його перевезення. А якщо металевий бак великого обсягу, то виникнуть ще й складності із його монтажу на ділянці, коли теж може знадобитися спецтехніка. Ще один недолік металевих ємностей - їх висока ціна. Навіть виріб з чорного металу буде коштувати чималих грошей, не кажучи вже про ємності, виготовленої з нержавіючої сталі.

Зовсім інша справа - пластикові баки для води, ціна на які приблизно в 5-6 разів менше, ніж на баки, виготовлені з металу. Тут вже йдуть суцільні позитивні якості: ємності з поліетилену не схильні до корозії і не сприйнятливі до атмосферних впливів. Пластик, з якого виготовляють ємності для зберігання води на дачі, не має власних запахів і не вбирає сторонніх, а отже, вода в цих ємностях не буде неприємно пахнути. Завдяки тому, що пластик має широку кольорову гаму, баки з нього можна використовувати як для води технічної, використовуваної для поливу та ін., Так і для зберігання питної води (сертифікований). Можна встановити на дачу бак для води, призначений для збору дощової води. Для цього підійде бак, виготовлений з чорного пластику, призначеного для технічних цілей.

Для влаштування на дачі душа сьогодні пропонується спеціальний пластиковий бак пласкої форми. Він також має чорне або синє забарвлення пластика, щоб краще прогріватися під відкритими променями сонця, тобто природним шляхом. Зверху бак закривається кришкою, що має різьбу, в яку вмонтовано так званий «дихальний» клапан. Оскільки такий порожній бак має невелику вагу, його легко встановити на дах душової кабіни. А для зберігання питної води на дачі можна поставити ємність з харчового поліетилену, який має двошарову структуру. Зовнішній шар, як правило, синього кольору і призначений для захисту від зовнішнього впливу і ультрафіолетових променів, внутрішній шар білого кольору.

При замерзанні води в пластиковій ємності остання не тріскається і не руйнується. Якщо вода не була вчасно злита перед настанням холодів, а в баці ще була вода - він витримає і залишиться неушкодженим. А це означає, що пластикова ємність для зберігання води послужить вам ще довго - вірою і правдою!

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак