Монтаж пластикових баків у ґрунт

Для зручності експлуатації або ж з санітарних міркувань пластикові баки на дачних ділянках або ж на території приватних житлових будинків можуть встановлюватися в ґрунті. Як виконується монтаж пластикових баків в ґрунт?

При монтажі пластикових ємностей в ґрунт необхідно дотримуватися таких умов.

Ємності з поліетилену повинні бути захищені від витіснення вгору тиском ґрунтових вод і від стискаючих навантажень, що залежать від глибини залягання, категорії ґрунту і рівня ґрунтових вод.

Відповідно до розрахунку застосовують кріплення ємностей до бетонної плити, укладання бетону низьких марок з арматурним каркасом або без нього, зворотнє засипання котловану сумішшю піску з цементом в співвідношенні не менше 10: 1 (у важких ґрунтах співвідношення піску з цементом може доходити до пропорції 5: 1), а також зобов'язують заповнення ємностей водою перед засипанням котловану або бетонуванням.

Не рекомендується проведення робіт із поліетиленовими виробами в холодну пору року при температурі нижче 10˚С.

Проведення монтажних робіт відповідно до рекомендацій і правильна експлуатація виробів з поліетилену забезпечує їм надійність і довгий термін служби.

Усі перераховані вище умови монтажу пластикових ємностей в ґрунт носять рекомендаційний характер і не є інструкцією з монтажу.

Правила монтажу визначаються проектом очисних споруд і залежать від типу ґрунту, глибини залягання, рівня ґрунтових вод, кліматичної зони.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак