Пластикові баки для води

Сьогодні пластикові баки отримують найширше застосування. Найчастіше вони використовуються для накопичення, зберігання та транспортування води, а також інших харчових і нехарчових рідин. Також пластикові баки можуть бути використані для влаштування систем автономної каналізації, для влаштування літнього душа тощо.

Серед переваг пластикових баків - їх висока міцність. Отримані з високоякісного поліетилену методом ротаційного формування баки стійкі до впливу агресивних середовищ, підвищених і знижених температур. При своїй високій міцності пластикові баки мають порівняно невелику масу, що робить їх кращими в порівнянні з баками аналогічної ємності, виготовленими, наприклад, з металу.

Пластик - це матеріал, який стійкий до впливу ультрафіолетових променів, не схильний до корозії, а тому пластикові баки не впливають на хімічні і фізичні властивості знаходяться в них рідин. Зокрема, пластикові баки не змінюють смакових якостей питної води навіть при тривалому зберіганні.

Серед пластикових баків найбільшою популярністю користуються баки для води. В умовах відсутності централізованого водопостачання такі баки стають просто незамінними, забезпечуючи надійне і акуратне накопичення або зберігання води, а також подачу води (при використанні в автономних системах водопостачання) для харчових або санітарних потреб.

Баки для води представлені в широкому асортименті. Вертикальні і горизонтальні, циліндричні і квадратні, великі і маленькі - підібрати необхідний бак для води можна на будь-який смак. Виготовляються баки для води, як правило, з пластика темних тонів, оскільки це сприяє збереженню якості води на тривалий термін.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак