Пластикові септики

Пластикові септики для дачі і заміського будинку сьогодні є однією з головних складових будь-якої автономної каналізаційної системи, дозволяючи здійснювати якісну попередню очистку стічних вод. Вони здатні істотно зменшити ступінь забруднення стічних і побутових вод, забезпечуючи споживача чистою і придатною для користування питною водою.

Септик - це елемент локальної очисної споруди для місцевого очищення побутових і господарських стічних вод, що представляє собою накопичувальну пластикову ємність (відстійник), де забруднені води проходять всі етапи очищення і після виводяться в ґрунт (ґрунтове доочищення). Ємність для септика - це монолітний резервуар з поліетилену, посилений ребрами жорсткості і має стінки завтовшки 10 мм, який призначений для підземного монтажу.

Серед головних переваг використання септиків, перш за все, варто виділити такі, як: відсутність неприємного запаху, безпеку навколишнього середовища за рахунок неможливості протікання стічних вод, істотне зменшення матеріальних витрат на будівництво і обслуговування каналізаційної системи.

Ємності для септика, які пропонує наша компанія, відповідають технічним вимогам, що висуваються до локальних очисних споруд:

  • 100% гідроізоляція;
  • стійкість до корозії;
  • легкість монтажу;
  • довговічність.

Заходи з ліквідації забруднень і очищення стічних вод під силу будь-якому господареві котеджу, заміського будинку або дачної ділянки, який піклується про охорону навколишнього середовища і про комфорт. Це можливо навіть якщо будинок не знаходиться поблизу міської централізованої каналізації і відповідальність повністю лягає на плечі власника. Ми прагнемо отримувати від життя найкраще: комфортне місце проживання (бажано свій приватний будинок), гарне оточення (екологічно чиста територія), якісні продукти, чисте повітря і вода. У свою чергу ми повинні робити все, щоб зберегти красу і чистоту навколо нас. Контроль над якістю стічних вод за допомогою установки септика ефективно впорається з цим завданням і забезпечить комфортні умови життя вам і вашій родині.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак