Ємності для душа

Літній душ є одним з найобов'язковіших елементів кожної дачної ділянки або заміського будинку, тому купити бак для душа з пластика, що відрізняється своєю високою якістю і необхідними розмірами - досить складне, але відповідальне завдання для кожного любителя заміського життя. Пластикові ємності для душа дозволяють після спекотного літнього дня освіжитися під струменем холодної води, а також прийняти улюблені водні процедури, і ні в чому не поступаються за своїм комфортом повноцінній ванній кімнаті, розташованій в міській квартирі.

Пластиковий бак (ємність) для душа може мати різний обсяг, який здатний забезпечити водою і одного жителя приватного сектора, і велику дружну сім'ю, що приймає водні процедури протягом одного вечора. У виробництві цих виробів сьогодні використовується світло-і термостабілізований лінійний поліетилен, який фарбується в чорний колір, що всіляко сприяє швидкому природному нагрівання води за допомогою сонячних променів.

Пластикові ємності для душа можуть експлуатуватися протягом тривалого терміну, їх застосування допустимо на різних відкритих майданчиках, що не мають навісу, незалежно від кліматичної зони, в якій проживає користувач. Такі ємності не розтріскуються в разі замерзання води взимку, не схильні до негативного впливу сонячних променів в літні місяці.

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак