Як очистити септик

Пластикові септики дозволяють облаштувати на дачній ділянці або в заміському будинку всі необхідні зручності: душ, туалет. Стічні води будуть надійно ізольовані, не доставляючи вам ніяких незручностей. Правда, септик не може нескінченно накопичувати стоки, а тому рано чи пізно виникає питання його правильної очищення. Як же чиститься септик?

У першу чергу, підберіть правильно час для очищення. Очищення слід проводити не рідше 1 - 2 рази на рік, звичайно, краще зробити це влітку, оскільки взимку септик може замерзнути. Однак, якщо форс-мажорні обставини змушують вас очищати септик зимою, не відступайте перед проблемою, цілком можливо, що бактерії, які виділяють тепло, не дали відходам остаточно замерзнути.

Вирішіть, чи будете ви самостійно відкачувати осад і стічні води з септика. Якщо ви не боїтеся труднощів і у вас є хороший водяний або фекальний насос, спробуйте зробити це самостійно. Врахуйте, що осад досить щільний і, швидше за все, звичайні насоси будуть часто забиватися і вимагати прочищення. Заздалегідь підготуйте ємність для відкачаної рідини, бажано такий, де щільно закривається кришка.

Відкачану рідину відвезіть і викиньте в спеціально відведеному місці (для рідких токсичних відходів). Якщо ви вирішите заощадити і вилити її в кущі біля дороги, пам'ятайте, що цим ви не тільки порушуєте закон, але і забруднюєте природу свого краю.

Набагато зручніше замовити для відкачування септика ассенізаторську машину. Виберіть відповідну фірму, що займається подібними роботами, і домовтеся про послугу. При цьому вам не доведеться турбуватися про транспортування та утилізацію відходів після робіт.

Після того як ви очистили септик, необхідно його промити. Для цього використовуйте інший насос, за допомогою якого можна подавати воду під тиском. Пам'ятайте, що тільки добре промитий септик буде захищений від утворення каменеобразних наростів на стінках. Крім того, очистіть від забруднень каналізаційні труби.

Після ретельного промивання не забудьте заселити в септик бактерії, найбільш ефективні для переробки відходів. Купуйте відповідну партію бактерій в магазині (у вигляді порошку), розведіть теплою водою, дайте трохи настоятися і залийте в ємність вигрібної ями.

 

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак