Метод ротаційного формування

Процес виробництва методом ротаційного формування ділиться на три етапи. На першому етапі форма розміщується на ротоформовочной машині, в неї закладається точно виміряний кількість сировини, після чого форма подається в піч, де вона обертається в двох площинах. Розплавляючись, поліетилен покриває внутрішню поверхню форми рівним шаром.

Під час другого етапу форма переміщається в зону, де вона охолоджується. Протягом усього другого етапу форма не припиняє обертатися, тим самим досягається рівномірна товщина стінок вироби. Протягом заключного етапу виріб витягується з форми і процес повторюється. Під час всього процесу швидкість обертання і температура печі знаходяться під постійним контролем. Ротаційне формування - один з найпростіших і найбільш поширених методів переробки пластмас і єдиний з відомих у світі метод переробки поліетилену, що дозволяє виробляти виріб, повністю збігається за формою з ескізом замовника.

На відміну від інших способів обробки полімерів, в результаті ротаційного формування виріб виходить без швів, з рівною товщиною стінок і великою кількістю матеріалу в кутах, де ваш продукт потребуватиме найбільша міцність. Так як матеріал не піддається тиску при виробництві, як, наприклад, в пресуванні, що виходить виріб набагато міцніше.

Метод дозволяє отримувати вироби абсолютно будь-якої геометричної форми з будь-якою кількістю отворів і заставних елементів (в т.ч. металевих), з подвійними стінами. Можливо виготовлення полімерних деталей об'ємом від 100 мл до 60 тис. л, тоді як більш звичний спосіб екструзійно-видувного формування дозволяє виготовити виріб об'ємом не більше 1-1,5 тис. л. Ще однією перевагою технології ротаційного формування є короткі терміни підготовки вироби до серійного виробництва, тоді як при інших способах виробництва часу потрібно набагато більше.

 

Відгуки

  • 07.06.2012
    Полтора месяца назад приобрел такую емкость на 1 тонну. Качество емкости очень нравится. Сразу видно что сделано на совесть. приобрел емкость в качестве накопительной для питьевой воды в коттедж. Грамотные менеджеры — сориентировали и помогли подобрать именно то, что мне было нужно. подробнее
  • 07.06.2012
    взял для перевозки 5 кубов на прицеп. воду подвожу хотел однослойную, но увидел двухслойную - она гораздо крепче. советую для перевозки с ребрами брать или делают на заказ усиленные. вожу с прошлого лета, нареканий нет. подробнее
Все отзывы

Про компанію

Уже більше десяти років наше підприємство пропонує жителям м.Суми та області широкий асортимент ємностей від 100 до 15000 л, виготовлених з харчового поліетилену, відомих багатьом жителям як «Баки на Білопільскій».

Докладніше


Інформаційний партнерАгроснаб

Підібрати бак